نکات کلیدی قبل از رنگ کردن مو :

رنک مو در قلب بازار

– کلید طلایی برای اطمینان پیدا کردن از پروسه رنگ کردن مو این است که شرایط موی شما در حالت عالی باشد. شما باید از شامپو و محصولات آرایشی با کیفیت و متناسب با جنس موهای خود استفاده کنید و حداقل یک بار در ماه ترمیم مو داشته باشید.
– حداقل سه روز قبل از رنگ کردن مو از روغن های تقویتی مو به منظور آماده سازی تارهای مو برای رنگ پذیری استفاده کنید.
-هرگز در روزی که موهای خود را رنگ می کنید آن ها را نشویید. حتی توصیه می شود که روز قبل از رنگ کردن نیز موهای خود را نشویید. ( بهتر است روز بعد از استفاده از روغن های تقویتی،موهای خود را بشویید.) در این صورت مواد معدنی موجود در روغن های تقویتی از بین نخواهند رفت. این مواد نقش به سزایی برای رسیدن شما به نتیجه مورد نظرتان دارند.
– هنگام شست و شوی موها از شامپو های پاک کننده رنگ مو و سم زدا استفاده کنید و اطمینان پیدا کنید که تار موهایتان به طور کامل از مواد آرایشی پاک شوند.
– یکی دیگر از فاکتور های اساسی در رنگ مو ، انتخاب رنگ مناسب است. اهمیتی ندارد که شما موهایتان را در خانه رنگ می کنید یا در سالن های آرایشی گران قیمت! تا زمانی که رنگ مناسب موهایتان را به درستی انتخاب نکرده باشید نتیجه کار یکیست : نارضایتی شما! زمانی که رنگ موی مناسب خود را انتخاب کردید ، از رنگ مویی هم رنگ یا حداکثر دو درجه تیره تر یا روشن تر از رنگ موهای طبیعی خودتان به عنوان رنگ پایه استفاده کنید. و سپس از رنگ موی ترکیبی مورد نظر خود استفاده کنید.
– اگر خواهان رنگ مویی کاملا متفاوت از رنگ موی فعلیتان هستید ، قبل از آن حتما با متخصص مو مشورت کنید.
– اگر در خانه قرار است مو های خود را رنگ کنید باید مد نظر داشته باشید که در اغلب مواقع رنگ مویی که روی جعبه نوشته شده با رنگ مویی که در عمل روی موهایتان اعمال می شود متفاوت است. توصیه می شود قبل از رنگ کردن کامل موهایتان ابتدا تعدادی از تارها را به صورت آزمایشی رنگ کنید تا هم از صحت مناسب بودن رنگ مطمئن شوید و هم متوجه شوید که به مواد شیمیایی رنگ مورد نظر آلرژی نداشته باشید.

نکات کلیدی بعد از رنگ کردن مو :

 

محصولات آرایشی بهداشتی در قلب بازار

– حداقل تا 48 ساعت پس از رنگ کردن مو از شستن موهای خود جدا خودداری کنید تا رنگ ها به طور کامل بر روی تار موهایتان قرار بگیرند و جذب شوند.
– از شامپو های مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید تا به نگهداری و حفظ رنگ جدید مو کمک کند. در نظر داشته باشید که اکثر برند های بزرگ تولید شامپو در جهان دارای شامپوهای اختصاصی برای موهای رنگ شده با رنگ خاص هستند.مثلا شامپو برای موهای رنگ شده بلوند یا شامپو برای موهای رنگ شده قرمز. (شامپو گلیس طلایی ، شامپو گلیس قرمز)
– از شامپو ها و اسپری مو هایی استفاده کنید که حاوی ضد آفتاب می باشند تا از محو شدگی رنگ مو در برابر آفتاب جلوگیری کند و همچنین از پوست سر شما در برابر اشعه های خورشید محافظت کند.
– هر هفته به منظور نگه داشتن رنگ مو در بهترین شرایط ممکن خود از نرم کننده های مو استفاده کنید. مرطوب کننده ها مخصوصا برای مو های قرمز مهم و ضروری اند.همان طور که شامپوهای تغذیه کننده مو برای طراوت و شادابی مو ها لازم است.
– اگر رنگ موی شما تیره است باید از شامپو های تقویت کننده درخشندگی مو استفاده کنید تا بالاترین تاثیر رنگ را بر موهای خود احساس کنید-تاثیری بی نظیر و باورنکردنی-
– یکی دیگر از نکات مهم پس از رنگ کردن مو این است که از براق کننده های مو استفاده کنید. آن ها هر رنگی را بدون در نظر گرفتن سایه تقویت می کنند. این محصولات را می توانید از برند های بزرگ محصولات آرایشی بهداشتی یا حتی سالنی که در آن مو های خود را رنگ کرده اید تهیه کنید.
– متعهد باشید که یک روال منظم و دقیق برای رنگ کردن موهای خود داشته باشید. هرگز با یک بار رنگ کردن مو های خود و رها کردن آن ها برای ماه ها اجازه ندهید که رنگ مو های محو شده و ریشه های موی بدون رنگ ظاهر شما را تحت تاثیر قرار دهند.

 

چرا قلب بازار ؟!لوازم آرایشی در قلب بازار

وقتی به یه محصول نیاز داریم چند تا سوال اساسی پیش میاد.
کالای مورد نظرمون رو کجا پیدا کنیم؟
حالا اون کالا رو کجا با قیمت مناسب بخریم؟
و دغدغه جدید آیا محصول رو میشه اینترنتی سفارش داد؟
چرا قلب بازار؟!

قلب بازار سعی در تامین کالای خوب و با کیفیت و ارائه اون با پایین ترین قیمت و رسوندن اون به مشتری در سریعترین و به صرفه ترین مسیر کرده است.
– خرید به صورت حضوری و اینترنتی
– خدمات تفریحی و رفاهی برای مشتریان
– تنوع بالا در ارائه پوشاک خانواده، کالای خواب،لوازم جانبی، کیف و کفش، لوازم دیجیتال،صنایع دستی و …